W dzisiejszej rzeczywistości, posiadanie strony internetowej to nie przywilej, to obowiązek!

Jak zrobić stronę internetową?

Witryna w sieci jest nie tylko nośnikiem najświeższych informacji o firmie, ale pełni rolę strategicznego elementu wizerunkowego. Klient, w pierwszej kolejności szuka jej w internecie, a to właśnie pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Interesujący, nowoczesny i czytelny design nadaje zaufania i świadczy o wysokim profesjonalizmie. Nie można pozwolić sobie tu na zaniedbania!

Strony internetowe podmiotów publicznych takich jak urzędy gmin, sądy, starostwa, ale też wiele innych instytucji powinny dodatkowo być dostosowane dla osób ze szczególnymi potrzebami, więc i być odpowiednio skonstruowane. To ważne, by strona była dostępna również dla osób z niepełnosprawnościami.

Obowiązek taki nakłada ustawa o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami oraz ustawa o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Warto się z nimi zapoznać, ale są to dość obszerne dokumenty, więc może lepiej zapytać kogoś doświadczonego? Zapraszam do sprawdzenia moich kompetencji i kontaktu.